Ay: Mart 2020

Hemsire

Merhaba baykusajans.org hikaye okuyucuları birbirinden azdırıcı hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz okuyun ve ve yorumunuzu bırakın Hemsire Adım sanım önemli değil. Basımdan gecen bir olayı yazmak istedim sadece. Arada bir… Read more »

ÖLÜM AYIRANA KADAR

Merhaba baykusajans.org erotik sex hikayeleri okuyucuları,derlediğimiz en büyük hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz.Neredeyse tüm google da bulabileceğiniz tüm hikayeleri bir arada.. ÖLÜM AYIRANA KADAR Vizelerin başlamak üzere olduğu sıcak bir… Read more »

KOMŞUMU SİKTİM

Merhaba baykusajans.org sex hikayeleri okuyucuları, derlediğimiz en büyük hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz.okuyup keyif almak ve sırılsıklam olmak işte tüm mesele bu. KOMŞUMU SİKTİM Merhabasimdi size anlatacagim hikaye boyle basladi…… Read more »

Evli Çiftle Grup-1

Merhaba baykusajans.org hikaye okuyucuları birbirinden azdırıcı hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz okuyun ve ve yorumunuzu bırakın Evli Çiftle Grup-1 Selam azgın hikayeciler.Yazdıklarımdan çok etkilendiğini 3 yıldan bu yana çift olarak… Read more »

ENİŞTEMİN KARISI OLDUM

Merhaba baykusajans.org erotik sex hikayeleri okuyucuları,derlediğimiz en büyük hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz.Neredeyse tüm google da bulabileceğiniz tüm hikayeleri bir arada.. ENİŞTEMİN KARISI OLDUM ENİŞTEMİN KARISI OLDUM MERHABALAR Kendime hakim… Read more »