Arabada Başladı 3 – Azdırma Oyunları

Merhaba baykusajans.org porno sex hikayeleri okuyucuları,derlediğimiz en büyük hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz.Aradığınız tüm hikayeler burada

Arabada Başladı 3 – Azdırma Oyunları
Eniştemle olan heyecanımızdan beri 4 gün geçmişti. Bu 4 günü sessiz, sakin geçirmiştim. İlk gün sessizliğe gömülen eniştem de yavaş yavaş ortama alışmış, ilk günkü kadar gergin durmuyordu. Yaptığımızı biraz daha kabullenmişti. Belki de sadece ağzıma verdiği için biraz daha rahattı. Aldatmamış olduğunu varsayıyor bile olabilirdi. Benim de bu süreci hızlandırma gibi bir özelliğim vardı ama sonuçta hamleyi o yapmıştı. Benim ise umurumda değildi. Garipti evet ama eniştem ablamı çok seviyordu ve bizim yaptığımız ise küçük bir kaçamaktı. Bu düşünceler eşliğinde yatağımdan uyandım. Gerindiğimde meme uçlarım bluzumu deliyor gibi oluyordu.

Tatil başladığından beri böyleydi. İçimde bir şeyler oluyordu ve bunu atmam gerekiyordu durmadan. Sabah ereksiyonu gibi bir şeydi şu an yaşadığım ve bunu kadın olarak yaşıyordum. Libidom tavandaydı. Uyanıp telefonuma baktım. Onur mesaj atmıştı. Günaydın diyerek penisinin fotoğrafını atmıştı. Hınzır gülüş attım. Bacaklarımı açarak dolap aynasında güzel bir poz verdim. Yolla tuşuna bastığımda ıslanmıştım bile. Sabahın sekiziydi. Yataktan kalktığımda ablam ile eniştemin odalarından çıkmadığını farkettim. Oturma odasına gittiğimde ise Murat uyanıktı. Beyaz bir şort giyinmişti. Imhhh sabah ereksiyonu bayağı çekici görünüyordu. Saklamaya çalışması bir kaç saniye aldı. Günaydın diyerek yanındaki tekli koltuğa oturdum.

Telefonuma baktım tekrar. Onur tekrar bir fotoğraf yollamıştı ve aleti sabah duşuna maruz kalmıştı. Dudaklarımı istemsizce ısırdım. Hemen yanımda Murat vardı. Bu saatte ablamlar uyanmazdı biliyordum. Kırmızı omuzları açık, dekolteli bluzum ve kısa şortumla hemen önünde ayaklarımı sallıyor Murat’ın tüm ilgisini istiyordum. Penisi gri eşofmanının altından tüm heybetiyle belli oluyordu. Yüzümü ona döndüm. Bir şey demeden ona bakıyordum. Tedirgin olmuştu. Sağ eliyle ereksiyonunu gizlemeye çalışması da durumu komik hale getiriyordu. Bir şey demeden yanına oturdum. Parmağımı dudağına götürerek sessiz olması gerektiğini belirttim. Gözlerimi gözlerinden ayırmayarak elimi şortunun üzerinde gezdirdim. Fısıldayarak ”Azdım ve eğer uslu olursan, ablamlar uyanana kadar biraz eğlenebiliriz” dedim. Başını salladı sadece. Şortunu hafifçe indirdim. Penisinin ucu ıslanmıi, donunu ıslatmıştı. Onu da çıkardım. Uzun koltuğun üstünde dizlerimin üstüne eğilerek penisine doğru eğildim ve aletini yalamaya başladım. Hafif ses çıkartması ile elimi tekrar dudağına götürdüm. Bu esnada yalamaya da devam ediyordum. Immhhh diyerek saçlarımı tutuyor beni biraz daha itiyordu. Aletinin iyice ıslandığından emin olana kadar yaladım.

Vajinam sırılsıklamdı ama gene de çok özlemiştim Murat’ın aletini. ”Beni sikmek istiyor musun?” diye sordum ve cevabını beklemeden şortumu indirmeye başladım. O da kalçamı tutmaya çalışıyordu. İç çamaşırımı indirip yüzüne attım. Ayağa kalkıp kucağına ters oturdum. Sertleşmiş penisini vajinama doğrultup yavaşça içime aldım.

Bir iki dakika sonra aletine alışmış rahatça gidip geliyordum üstünde. İnlemelerimi engellemek istiyordum ama çok zordu. Fısıldayarak sik beni, sik beni diyor onu daha da azdırıyordum. Tam girdiğinde ise bağırmamak için kendimi sıkıyordum. En dibimi bulduğunda başka pozisyon istiyorum dedi. Gülerek hıhım dedim ve beni yönetmesine izin verdim. Beni koltuğa domalttı. Domaldığımda olabildiğince eğildim. Belimin kıvrımları bayıltıyor olmalıydı onu. Sadece göğüslerimi kapatan bluzumdan kendine çekerek aletine doğru getirdi vajinamı. O içime girmiyordu, aletinin üstüne doğru getiriyordu vajinamı. Dimdik alete doğru çekildikçe gözlerim kaydı. Tekrar içimde gidip geliyordu. Ahhh, ıhhh seslerini ne kadar sessiz yapmaya çalışsam da zorlanıyordum. Beni doğrulttuğu odada ablam vardı ve ses konusunda dikkatli olmalıydım. Hızlanmaya başlamıştı. Ben de temposuna kendimi penisine iterek destek veriyordum. İyi dayanmıştı. 10 dakikadır sikiyordu beni. Zevkten uçuyordum. Ta ki içeri kapının sesi gelene kadar.

Sesi duymamla aletini çıkarmam bir oldu. Hızlıca hareketler ile kendimizi düzeltmeye koyulduk. Neyse ki banyoya gitmişti sesin sahibi. Ablamdı. Salona geldiğinde ben 2 kişilik koltukta uzanmışken, Murat’ta tekli koltukta telefonla oynuyordu. Ucuz kurtulmuştuk. İç çamaşırım altımda değildi. Sadece şortumlaydım. Ablama Kahvaltıda ablama yardımcı oldum. Murat’ta bu esnada banyoya girmişti. Tadı damağımda kalmıştı ve sinirden kuduruyordum. Çok yakındım gelmeye ama ablam berbat etmişti. Kahvaltı hazırlarken sessizliğe gömülmüştüm. Ablam sessizliği bozdu. ”Biraz daha düzgün giyinir misin evde artık” diye sorduğunda ağzım açık ona bakakalmıştım. Murat ve enişten var evde. Kaşar gibi giyiniyorsun dedi. Kendisine baktım. Kocaman göğüsleri dekolteden ortadaydı. Ama sütyenliydi. Onun için fark oydu heralde. Bir süre tartışmadan sonra odama gidiyorum dedim ve izin istedim. Çok sinirlendirmişti beni. O esnada telefonum titreşti. Murat mesaj atmıştı lavabodan. Seksimiz esnasında yüzüne attığım iç çamaşırımı spermleri ile ıslatmıştı. Imhhh diye istemsiz bir ses çıktı ağzımdan. Kapıyı kitlemem, kendime dokunmam ve boşalmam arasında 1 dakika geçmişti. Parmaklarım sıvılarımla dolmuştu. Bir nebzede olsa sabahın stresini atmıştım.

Kahvaltıdan sonra şehir merkezine inecektik. Hepimiz birden. Ablamın sabahki uyarısını sallamamış, Tül beyaz bir giysinin altına kırmızı bir sütyen giymiştim. Dolgun memelerim bayağı güzel görünüyordu altında. Altıma da tangam ile kısacık bir şortumu giyinmiştim. Ablamın yadırgayan bakışları altında arabaya bindim. Çok sinirlendiğine emindim ama o dedi diye kararımı değiştirecek halim yoktu. Avm’ye gittik. Mağazaları geziyorduk. Eniştem de dahil herkesin bakışlarını üstüme çektiğimden haberdardım. Bu da beni yükseltiyor, içimi gıdıklıyordu. Azmıştım tekrar. Ablam giysi denemeye gidince, eniştemin yanına oturdum. Kulağının yanına yaklaşarak, bir sonraki seferimiz ne zaman diye sordum. Şaşırmış ve korkmuştu. 5 metre ileride ablam giyinirken yanına gelmem onu korkutmuştu sanırım. Korkma, sana özel bir sürprizim olacak hem. Götümden sikeceksin beni. 5 dakika sonra telefonuna bak dedim. Biraz sonra soyunma kabininde ona hazır pozunu veriyordum.

İstersen bu gece dedim ve yanından kalkarak giysilere bakmaya devam ettim. Ablam beni çağırıp bana üstünü gösteriyor bu esnada. Orospu kıyafetleri gibi değil ama olsun dedi bana laf atarak. Bu akşam ne kadar orospu olduğumu o değil, eniştem öğrenecekti ama. Akşama kadar gezindik şehirde. Saat 10 sularında da eve geçtik. Ablam duş almaya geçti direkt. Ben, eniştem ve Murat odadaydık. Enişteme mesaj attım. Gece oturma odasına gel ve bu mesajları sil dedim. Ve çok yorma kendini bu gece ablamın üstünde 🙂 diye ekledim. Ablam duştan çıkınca ikisi de odalarına geçtiler. Ben ile Murat kalmıştık içeride. Murat’ın yanına geçtim tekrar. Erken uyumalıydı, biraz yormalıydım. Ne yapıyorsun dediğimde, arkadaşları ile taşak muhabbetş çevirdiklerini söyledi. Başka ne yapıyorsunuz sohbette dediğimde, düşürdükleri kızları anlatıyorlar hep dedi. Peki sen hiç anlatıyor musun diye sorduğumda hiç düşüremedim ki diye cevap verdi. Bazı kızların gençlere attıkları sesksi fotoğrafları gösterdi. Sen de benim fotomu atsana dedim. Hem nerden tanıyacaklar ki beni. Yüzüm olmasın ama sana attığım seksi bir fotoğrafımı at işte dedim. Hemen yanıbaşında domalarak, şortumu indirdim. Sadece tangam ile karşısındaydım. Siyah ipleri popo yanaklarımın arasından geçiyordu. Koltuğun kenarına domalarak çek fotoğrafımı dedim. Sanki bir yere sabitlemişsin gibi çek dedim üstüne de. Off çok seksi bir fotoğraf çekmişti.

Şimdi bu fotoğrafı benim ismimi değiştirerek kendine at bakayım dedim. Altına da Murat seni özledim! yaz dedim. Elleri titriyordu yaparken. Her şey tamamdı. Gruba attığında yer yerinden oynamıştı. Murat’tan beklemiyorlardı sanırım böyle bir şey. Bazıları inanmadı hatta. Ondan bir kanıt daha istediler. Tanmamı yana çevirip fotoğraf atmamı istediler bu sefer de. Hay hay diyerek farklı bir poz verdim. Bu sefer tangamı yana kayırmış bir parmağımla da klitorisime yakın şekilde poz verdim. Grup yıkılmış, kim olduğumu soruyordu. Murat beni Hale olarak tanıtmış, Olimpos’ta tanıştığını ve İstanbul’da yaşadığımı söylemişti. Herkes heyecanlanmıştı. Murat’da dahil. Şimdi hepsi beni düşünerek 31 çekiyordur değil mi dedim. Hıhım diyerek cevapladı. Ben de çok 31 çektim dedi. Hııımm diyerek güldüm ve artık ihtiyacın yok dedim. Önüne eğilerek sabah bitmemiş işimizi bitirmeye koyuldum. Birazcık yaladıktan sonra kucağına oturarak aletini içime aldım. Kucağında zıplıyordum, hafif televizyon sesine güvenerek hafif de inliyordum. Her yerimi siktireceğim sana, götümü de sikeceksin diyor onu alevlendiriyordum. Karşılığını da daha sert bir penis olarak alıyordum. O beni sikmiyordu sanki. Ben kendimi siktiriyordum.

Sert aletine durmadan oturuyor, aletini kendime saplıyordum. Geliyorum dediğinde hızlıca içinden çıktım. Aletine yetişmemle ağzıma gelmesi bir oldu. Spermlerinin bir miktarı yüzüme de isabet etmişti. Büyük bir hazla spermlerini yaladım ve yuttum. Gruba bir ara bunları da atarsın diyerek güldüm. Elimi yüzümü yıkayıp yanına geldim. Hadi yatma zamanı diyerek Murat’ı odasına yolladım. Güzelce uyu tatil bitmek üzere ama eğlencemiz daha bitmedi dedim.

Ben de odama geçtim bir süre sonra. 2 saat sonra eniştem kapımı açtı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WC Captcha 72 + = 75