Burakla İlk Kez

Burakla İlk Kez

şuan 35 yasındayım bundan 2 yıl önce yaşadık Burak la ilk deneyimimizi. Face den arkadaşım olan bir arkadaş aynı yerde yasadığım Burak tan bahsetmişti bana. 23 yasında temiz, bakımlı ve gizliliğe önem veren biri olduğunu ve uyum sağlayabileceğimizi söyleyince merak edip Burak la iletişim kurmaya başladık. Bir müddet faceden yazışıp sonra telefon üstünden konuşmaya başladık. zaman ilerlerken artık her gün konuşur hale gelmiştik ve o beklenen buluşmayı ayarladık. Gün geldiğinde onu belirlediğimiz yerden alıp her zaman kullanmadığımız eve götürdüm. Oraya geldiğimizde laf lafı açmaya konular ardı sıra gelmeye başladı.

Bir müddet daha konuştuktan sonra Burak e ne yapalım dedi? Bende ne yapmamızı istersin deyince ; gençliğin verdiği cesaretle bir anda seninle sevişmek sex yapmak istiyorum dedi.Bu cevap her şeyin başlangıcı olmuştu zaten.Kapıyı kilitleyip odaya geçtik. Ben normalde A ağırlıklı Ap olan biriyim. Burak ise sadece a olan biriydi. Normalde bu şartlarda görüşmezdim ama bana p liği deneyeceğini söylemesiyle kabul ettim.Odaya girince birden dudak dudağa gelip öpüşmeye başladık. Ayakta başlayan öpüşme yatağa kadar sürdü ve devam ettik. Sonra yavaşça doğrulup soyunmaya başladık. 2miz de çırılçıplak kaldığımızda penislerimizin hali bizden daha ilerdeydi sanki.

Karşılıklı duran 2 peniste hazır kıta görev zamanlarını bekliyordu. Benimki 14 cm ama kalın bi penisken Burağın ki daha ince ama 17 cm civarındaydı. İlk ben eğildim önünde ve o ayaktayken saxo çekmeye başladım.Penisinin sertliği inanılmaz derecedeydi. Ardından doğrulup yatağa yattım. Onada 69 pozisyonuna gelmesini istedim. Dediğimi yapıp o güzel deliğini tam ağzıma gelecek şekilde yattı üstüme.

Ben o deliğe yumulduğumda oda penisime saxoya başlamıştı. Bi müddet sadece dilimi kullanarak masaja devam ettim. Ardından parmaklayıp yumuşatmaya çalıştım ama deliği inanılmaz dardı.Kendinide kastığından dolayı bi türlü milim kısmı girmiyordu. Onu incitmek istemediğim için bende zorlamadım zaten denemek istemesi bile yeterliydi benim için.İlk günden onu soğutmamak adına daha ileriye gitmemek daha mantıklıydı.Onun altından kalkıp sürtmek istediğimi söyledim. Bacaklarını kendine doğru çektirip aletimi deliğine sürtmeye başladım.2-3 dk bunu yaptıktan sonra sanki penisim girecekmi gibi hissettim ve hafifçe deliğe denk getirip girmeye çalıştım ama penisimin başı çok büyük olduğundan maalesef giremedim.

Hiç bozmadan yatar pozisyondaki Burağın önüne gelip penisini ağzıma alıp saxoya başladım.O durumdan üzgün olduğunu söylerken benim ağzımda onun penisi vardı.Asla öyle düşünmemesi gerektiğini söyleyip popomu ağzına denk gelecek şekilde üstüne oturdum. Ben saxoya devam ederken oda deliğime dil darbeleri atmaya başlamıştı. Öyle güzel yalıyorduki p likten çok zevk almamama rağmen zevk aldığımı hissettirmişti bana o an.Artık 2 tarafta hazırlanmıştı herşeyiyle.

Yerimden düzelip prezervatifi aldım ve güzelce 17 cmlik penisinin üstüne yerleştirdim.Kaydırıcı kremi hem penisine hemde deliğime az birşey sürüp aleti deliğime denk getirip yavaşça oturmaya başladım.Benim yavaş haeketlerim karşısında burak sakinliğini koruyarak acı çekmememi sağlıyordu.1-2 dk hafifçe in kalk yaparak artık deliğimi penise göre ayarlamış ve acı kısmını bitirmiştim.

Bunu anlayan Burak birden beni tutup ,aşağı indirdi ve yatakta beni 4 ayak pozisyonuna getirmişti.Birden penisini tutup deliğe denk getirdi.İlk anda yavaş hareketlerle git gel yapıyorduki birden hepsini çıkarıp bir anda yüklenmesiyle başımda şimşekler çaktı.Ben acıdı dememe kalmadan makina gibi hızlı hızlı gir çık yapmaya, arada durup hepsini çıkarıp bi çırpıda sokarak iice gaza gelmeye başlamıştı.Bu şekil sexten hoşlandığını bilmeme rağmen çok sert olmamasını istemiştim telefonda ama sanırım aldığı zevkten dolayı bunu unutup aynı şekilde devam etti. Sanırım 3-4 dk bu şekilde gir çık yapmıştı.Sonra beni bacak omuzda pozisyonuna getirip ayaklarımı tamamen karnıma doğru çektirdi.Artık deliğim tamamen karşısındaydı altıma koyduğu yastık sayesinde.

Yine penisini tutup deliğe denk getirdi ve bir anda yüklendi.Ta derinlere kadar ulaşan penisinin başını hissedebilmiştim bu sefer..O derece yükleniyorduki sokarken, resmen delik çeperinin en derin noktasına değiyordu.Hızlı tempoda git gel yapmaya devam ediyordu. Deliğim artık genişlemiş sertliğede alışmış haldeyken daha fazla dayanamayacağını anladım. Tam bu sırada nerene boşalayım dedi.Telefonda daha önceden konuşurken şimdiye kadar kimsenin ağzına boşalmadığını bildiğimden onu dahada memnun etmek adına ağzıma boşalmasını istedim.

O anda penisini çıkardı deliğimden hemen doğrulup yüzümün hizasında önüne doğru hamle yaptım.Çok geçmeden ağzımı açık bıraktığım anda öyle şiddetli fışkırdıki afalladım kaldım.Bu derece ileri şiddetli boşalma şeklinin olduğunu bilmiyordum çünkü. Spermler ağzımın derinliklerine doğru çarpmaya başlamıştı. Buna hazırlıksız olduğumdan birden iğrenme oldu bende ama hiç bozuntuya vermeden hepsinin bitmesini bekledim. Tamamen bittiğinde penisini tutup ağzıma koydu.Nefes alamadığım için hepsinide yutmak zorunda kalmıştım.Boşalmasına rağmen hala ağzımda git gellere devam etti.

Artık penisi yumuşamaya başladığında kendini çekip elimden tutup teşekkür etti ve beni ayağa kaldırdı.Önümde eğilerek hafif sertlikte olan penisimi tuttuğu gibi dolgun dudaklarıyla saxoya başlamıştı bile.2-3 dk bunu yaptıktan sonra geleceğimi söyledim. Ondan çekilmesini beklerken hiç istifini bozmadan ağzında gir çık yapmaya devam ettirdi , anlamıştım oda ağzına boşalmamı istiyordu ve bende bunu yaptım. Geliyorum diye bağırdığım an başını tutup iyice bastırarak tamamen hepsini soktum penisimin.Ve o muhteşem patlamayı yaptım.İlk defa denediğinden o dayanamadı ve öksürerek lavaboya koştu bi anda. Tamamen bitkin halde yatağa uzandım.Wc den geldiğinde dudağıma öpücük kondurarak yeniden teşekkür etti bende ona ettim tabiki.

Wc ye gidip temizlendikten sonra giyinmiştik ve konuştuk.Nasıl olduğunu sorduğumda gerçekten oda bende zevk aldığımızı ortak noktada buluştuğumuzu anladık.Bu burakla yaptığımız başlangıç olayımızdı. İlerde yeni anılarımı sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir