Crossdresser Yolculuğu

Crossdresser Yolculuğu
Crossdresser ile transseksüel arasındaki fark nedir?

5 yıl.

Bu sorunun arkasında aslında bir çok gerçek vardır. Bir kez giyinmeye başladığınızda, işlerin nasıl sonuçlanacağından asla tam olarak emin olamıyorsunuz.

Pek çok CD ve Sissy kadınlıklarını aslında masum bir şekilde ifade etmeye başlarlar. Bu dünyaya ilk adımımız iç çamaşırı, yüksek ihtimalle bir bir külot ile olur. Daha sonra külotlar string halini almaya başlar. İlk zamanlar dantelin tende bıraktığı his yeteri kadar tatmin edici iken zamanla gözler bacaklara takılmaya başlar.

Artık ikinci aşama külotlu çorap olacaktır. O ince naylonu bacaklarınıza geçirmeye çalışırken kaçıracaksınız. Fakat zamanla nasıl giyileceğini öğreneceksiniz. Külotlu çorabın bıraktığı his, bacaklarınızda elinizi gezdirirken o kayganlık çok hoşunuza gidecek. İçten içe külotlu çorabın seks için doğal bariyerlere sahip olduğunu, jartiyer çorabın daha seksi ve kullanışlı olduğunu biliyor olacaksınız. Artık jartiyer çorapları araştırmaya başlamışsınızdır.

İlk olarak Stay-Up (üst kısmında kaydırmaz bant olan modeller) ile başlarsınız. Bunların jartiyer kemerine ihtiyacı yoktur. Üst kısımları genelde dantelli ve seksi motiflere sahiptir. Alıp külotlu çorapta edindiğiniz olumlu alışkanlıklar ile kaçırmadan giyersiniz. Çok ama çok uzun olmayan süre sonunda bu çorap bantlarının bacağa tutunması ve aşağı kaymaması için teniniz ile temasının maksimum olması gerektiğini fark edersiniz. Bu sizi bir sonraki noktaya getirecektir.

Bacaklarınızı ilk olarak jilet ile traş etmeyi deneyeceksiniz. Gördüğünüz yerleri traş ettiğiniz için sonuçtan oldukça memnun hissedeceksiniz. Fakat görmüyor olmanızın var olmadığı anlamına gelmediğini anlayacaksınız. İkinci aşama yüksek ihtimalle tüy dökücü kremler olacaktır. Tüy dökücü kremler aslında oldukça kolay ve hızlıdır. Alerjiniz yoksa kısa sürede güzel sonuçlar elde edersiniz. Kısa sürede elde edince, ömrü kısa oluyor malesef. Bir anda tüyler ile savaş giderek sinir bozucu hale gelmeye başlar. Epilatörler araştırılır. Aslında bu noktada ağda veya lazerde seçenekler arasındadır ama nedense çekinilir. Çekinilmesin de biraz haklılık payı var. Sonuçta ağdayı kendiniz yapacaksanız mutlaka nasıl yapılacağını bilmeniz gerekiyor. Yoksa ciddi kıl batması veya tahriş ile karşılaşacaksınız ve elinizde cımbız kıl batıklarını temizlemeye uğraşacaksınız. O zaman epilatöre döneceksiniz. İlk alımlara genelde bacaktan başlanır. Canınız yanacak hazır olun. Acılar içinde kadınların buna nasıl dayandığını merak ederek ilerleyeceksiniz. Tüyler yok oldukça motivasyon artacak. Fakat ulaşmakta zorluk yaşayacağınız yerler olacak. (Bacak arkaları, kalça, vb) Üstelik hassasiyeti yüksek genital bölge ve koltuk altı da var. Bunlara elinizdeki epilatörü yaklaştırırken bir kaç defa düşüneceksiniz.

Bir süre sonra epilatör ile mekanik savaşın alternatiflerini düşünmeye başlayabilirsiniz. Aslında giderek epilatör daha az acıtacaktır. Çünkü her bir alımda kıl kökleri tam gelişmeden ikinci kez alınmaktadır. Zamanla bu döngüde oldukça azalacaktır fakat hormon tedavisi yoksa hiçbir zaman yok olmaz. Geri gelecekler emin olun. Savaşı başka bir platforma taşımaya karar verirseniz. Beni takip edin.

Lazer epilasyon.

Evet bir erkek olarak kadın kıyafetleri giymeyi seviyorsunuz.

“Her kadın erkek kıyafetleri ile sokağa çıkabiliyor ve buna Unisex diyor. Bugün unisex kıyafetler hep erkek kıyafetlerine yakındır.”

Biz ruhumuzu dinleyebiliyoruz fakat bu hep özel anlarda yalnız veya sınırlı kişilerin yanında oluyordu. Lazer epilasyon evde yapabileceğimiz bir şey değil.

“Evet IPL cihazlar şu anda piyasada satılıyor. Siz almadan hemen söyleyeyim o cihazlar Lazer epilasyon cihazı değiller. Kıl köklerine ışın uyguluyor doğru ama lazer sonucu alamıyorsunuz. Denemediğim şeyleri yazmam genelde”

O zaman lazer merkezinin kapısını çalıyoruz veya çalmıyoruz çünkü utanıyoruz. Sonuçta toplum değer yargılar, acaba ne der, canım yanar bağırırım, bacaklarımı aldıracağım dersem ne derler, herkes benim gay olduğumu düşünecek, lazer ile alınınca gelecek sezon plajda ya bacaklarımı farkederlerse, nasıl randevu alacağım, bu mekanların hepsi kadınlar için, erkek seansları yok, ne kadar tutar acaba, genital bölge olur mu, nasıl genital bölge oluyor ya istenmeyen ereksiyon olursam…..

Bu şekilde yüzlerce soru kafanızda dolaşacaktır. Öncelikle kabul kısmının en önemli aşamalarından birisi kendinizi kabuldür. Lazer merkezlerini öncelikle çok iyi araştırın. Mahallenizdeki merkezleri es geçin. Utanıyorsanız ve büyük şehirde iseniz şanslısınız çok fazla alternatif var. Çok rahatsız etmeden CD, Transeksüel arkadaşlarımıza whatsup, twitter dan yazıp sorun ısrarcı olmadan nazik sorarsanız size gittikleri epilasyon merkezlerini söyleyebilirler. (Bu cümle başıma bela açacak. Hissedebiliyorum.)

Gerçek isminizi vermeden merkezleri telefon ile arayın veya e-posta ile fiyat alın. Açık olun. Eğer bacaklarınıza lazer uygulama yaptırmak istiyorsanız direk sorun. İlk defa olduğunu mutlaka belirtin çünkü buna göre atım gücü ayarlanacaktır.

İlk seans sonrasında hepsi gidecektir.
Fakat yeniden çıkacaklar.
Yine gideceksiniz.

İkinci seans da gidecekler
Ama geri gelecekler.

Bu şekilde kıl durumuna göre gidip geleceksiniz. 2nci seans daha kolay olacak. 3ncü daha kolay. Artık tüylerinizin sayısı giderek azalacak.

Eğer genital bölge istiyorsanız, ön/arka olarak ikiye ayrılıyor. Bunun için çıplak olacaksınız şimdiden söyleyeyim. Ben ilk lazer epilasyonuma genital bölge olduğu için tamamen çıplak girmiştim. Ondan sonra defalarca gittim. Genital bölge bacak göbek sırt kadar kolay olmuyor. Zayıf ama hala orada olan tüyleri var. Pandemi sonrası belki bir plan daha yapmam gerekiyor.

Eğer profesyonel bir yere gidiyorsanız zaten size yaklaşımları çok profesyonel oluyor. Bu arada ışık atımları acıtıyormu?

Cevap hem evet hem hayır. Atımın yapıldığı derinin kalınlığı ve sinir yoğunluğuna göre değişiyor.

Artık bacaklar da tamam. StayUp lar gerçekten de güzel duruyor. Üstelik ince çorabın çıplak tüysüz bacağınızda bıraktığı his sizi tahrik bile edebilir. StayUplar ile beraber veya ayrı olarak artık jartiyer kemeri kullanmaya başlayabilirsiniz. StayUp lar terlediğinizde veya seks esnasında çok yukarıda kalmıyor. Bana göre kemerler daha kullanışlı üstelik daha seksi. Tabi külotlu çorapları seksi bulanlarda var. Herkesin farklı fetişi var.
Jartiyer kemeri kullanıyorsanız, Üzerindeki resim veya mankenlerin aksine string kemerlerin üzerinde kalmalıdır.

Evde bu şekilde günlerce gezebilirsiniz. Çok güzel ve seksi hissediyor olabilirsiniz.

Fakat her şey yavaş yavaş ilerlemektedir. İnsan evladının sonraki aşaması hiç bitmeyecektir.

Ruhunuzun dışa vurumunu insanların görmesini istemeye başladığınız aşamaya yaklaşırken, artık büyük ihtimalle basit de olsa bir kıyafet dolabınız veya makyaj malzemeleriniz de var.

Sosyal mecrada nasıl makyaj yapılır videoları ne kadar da çokmuş değil mi?

Ne kadar çok makyaj malzemesi varmış değil mi?

Daha önce çeşit çeşit makyaj fırçalarının hepsinin ayrı amacı olduğunu fark etmiş miydin?

Sonunda gelişen makyaj becerileri, kadınlığını halka açık bir ortamda sergilemenin ne kadar eğlenceli olacağını hayal etmeyi bırakamadığın noktaya ulaşırsın.

Belki de daha çok sissy haline gelmeye başlıyor, veya sadece bir crossdresser olarak devam edeceksin.

Gerçeği söylemek gerekirse, geriye bakıp yolculuğuna ne zaman başladığını ve ne durumda olduğunu hatırlıyor musun?

Hiç bir Sissy, Sub. Bottom, Crosdresser bu yolculuğuna başladığında nerede biteceğini bilmiyordu. Şimdi durup geriye baktığında sende bilmediğini anlayacaksın. Sonra kafanı diğer tarafa çevir geleceğine bak.

Ne görüyorsun?

Hiç bir şey değil mi?

Çünkü herkes farklıdır. Herkes önüne çıkan virajlara farklı bakar. Seninle yola aynı anda çıkan kişilerin bir kısmı külotlu çorap ile mutluluğu tercih etti ve ilerlemedi.

Kötü ve yanlış tercih mi?

Tabii ki hayır. Her kişi kendi yolculuğunun yönetmenidir.

Geleceğe bakıyoruz. Tam zamanlı Crossdresser veya Sissy olmak nasıl bir şey olurdu.

Daha kadınsı olma düşüncesi heyecan verici ve biraz da korkutucu.

Belki bu bir fetiş olabilir mi?
Bir dönemeçte erkek davranış ve hormonlarından vazgeçmen gerekir mi?

Bunun gibi bir çok soru sorulabilir, toplumun baskılarından sıyrılıp cevap verebilmek için belk**e aynı soruyu farklı sormak gerekir.

Örneğin;
“Tam zamanlı CD veya Sissy olur musun?”
yerine

“Birdenbire kendinizi hiç arkadaşınız veya aileniz olmayan garip bir şehirde bulsanız, tam zamanlı bir kız olarak yaşamayı ciddi olarak düşünür müydünüz?”

diye sorun. veya

“Dominant bir partnerle bir ilişki içindeyseniz ve O sizin pipinizi chastity ile kilitlemek isteseydi Razı olur muydunuz?”

“Reverse Cow Girl de sikilirken pipinizin işe yaramaz bir şekilde sadece yukarı aşağı savrulmasını izlemeyi sever misiniz ve bunun hep kalıcı olmasının nasıl olacağını düşünüyor musun?

“Güzel elbiseler ve yüksek topuklu ayakkabılarla dolu bir dolaba sahip olma düşüncesi, pipinin külotunun içinde seğirmesine neden olur mu?”

“İkinci yaşamınız için size istediğiniz kadar zaman geçirebileceğiniz ev, oda verilse uygun oldukça gidip giyinip makyaj yapıp sonra hepsini temizleyip yeniden normal yaşantına döner misin? Bunun için kendine uygunluk yaratmak için çabalar mıydın?”

“Başka yapacak hiç bir işiniz olmazsa her gün bir saatinizi makyaj yaparak geçirmeyi taahhüt edebilir misiniz ?”

Bu soruları cevaplama şekliniz, doğanız hakkında çok şey ortaya çıkarabilir. Belk**e sadece ikinci yaşamınızı ne kadar birinciye yaklaştırma ile alakalıdır her şey.

Herkesin yolculuğu farklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WC Captcha + 11 = 12