Düğün sonrası sarhoş kafa ile şaka gibi bir macera

Düğün sonrası sarhoş kafa ile şaka gibi bir macera
Herkese yeniden merhabalar. Yazılarımı takip edip etmediğinizi bilmiyorum ama ben yine de yazıyorum ve tamamen gerçekleri yazıyorum. Bugün sizlere çok ilginç bir animdan bahsedeceğim.

O zamanlar lise son sınıfa gidiyorum. Ondan bir kaç yıl önce pasif olduğumu kadın gibi giyinmeyi sevdiğimi yan komşum olan Hüseyin’e zamanın modası msn üzerinden itiraf etmiştim. Bunun üzerine birlikte birkaç deneyim yaşadık. İlki onlarda herkes evde iken odasında porno izlerken ona sakso cekmem ve ağzıma boşalmasıyla son buldu. Sonra birkaç kez dışarıda birkaç kez de bizde elimden geldiğince kadınsı bir şekilde seviştik ve sikistik. Daha sonraları istemediğini söyledi. Fakat istemediğini söylemesine rağmen sarhoş olduğumuz birkaç seferde sürpriz şekilde yine deliğime daldirdi aletini. İşte şimdi size bunlardan bir tanesini anlatacağım.

O gece mahallede bir abimizin düğünü vardı. Tabii cumbur cemaat orada idik. Bir önceki gün de düğün sebebi ile gelen abartısız bir kamyon içki olduğunu zaten görmüştük. Dolayısıyla düğün boyunca içtik. Fakat biraz fazla kaçırmış olmalıyız ki ayakta zor duruyorduk. Seks öncesini mümkün olduğunca hızlı geçerek sizleri sıkmadan anlatmaya çalışacağım. Nasıl gittik ne ara gittik bilmiyorum ama bir kahvede oturup bir şeyler içtik. Fakat saat çok geç olduğundan babam aradı. Kahvede bulunan bir büyüğümüz çocuklar burada siz keyfinize bakın deyince tamam dedi. Neyse mahalleye dönerken üç kişiydik. Yol güzergahında ilk diğer arkadaşın evi vardı o ayrıldı. Neyse o ayrıldıktan sonra benim bu komşu artık bilinç altına yerlestiginden mıdır nedendir bilinmez. Tutturdu bana manita ayarlayacaksin sikecegim diye. İkimiz de çok sarhosuz fakat ben yine de kontrollü olmaya çalışıyorum. Bi anda ben bu arkadaşa tamam dedim. Bu sefer ayarlamazsan seni sikerim diye bağırmaya başladı. Tamam dedim ona da tamam ama lütfen bağırma. Mahalleyi ayağa kaldırdın.

Daha sonra sanki hiç sikmemis gibi bir daha tekrarlıyor. Bak ayarlamazsan sikerim hava! diye. Dedim tamam arkadaşım kabul. Sarhoş olduğundan herhalde benim canıma minnet farkında değil. Zaten kol kola birbirimize dayanarak ayakta zor duruyoruz. Bu birden elini gotume attı yürü o zaman dedi sikecegim. Dur nereye derken bunların evin arkasında koyunların durduğu bir ahil var. Daldık ahıra koyunlar koştura koştura bizden uzakta olan tarafa toplandı. Hahaha. Bu paldır küldür kemerini çözdü düğmeleri açtı yaragi çıkardı. Beni direkt çevirdi baktım ki kuru kuru sikecek kuduruk. Dedim dur biraz yalayayim. Eğildim önüne ama harbiden kudurmuş. Kafamı tuttuğu gibi gırtlağıma kadar sokuyor. Yeterince ıslanınca kalktım ve önünde domaldim. Fakat aynı ağzıma yaptığı muameleyi deliğime de yapıyor hard diye dibine kadar sokuyor. Bagirmamak için kendimi zor tutuyorum. 10 15 saniye sonra getir biraz daha yalayayim dedim yoksa parçalayacak. Eğiliyorum önüne yine aynı şekil gırtlağıma kadar sokuyor. Neyse yeniden domaldim önünde bu sefer duvara dayadı ve deli gibi sikmeye başladı. Allah’tan bayağı ıslandı ve deliğim alıştı. Yüksek tempoda bir 10 15 dakika sikti. Bulunduğumuz ortam ve imkan gereği başka pozisyon ihtimalimiz yoktu. Baktım ki siki zonklamaya başladı içimde tam diyecektim içime boşalma diye kendisi çıkartıp beyaz kalcalarimin üzerine bogure bogure boşaldı. Nefeslerimiz normale döndükten sonra toparlanıp evlere dağıldık. Saat neredeyse sabaha karşı idi.

Okuyanlara şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir