Gizli Hikayemizi beraber yazsak-2

Big Dicks

Gizli Hikayemizi beraber yazsak-2
Kafamı tutup yarrağını daha da içeri bastırmak istiyordu. Bunu anlamak zor değildi. Fakat bana bıraksa başını emerek onu boşaltmayı düşünüyordum. Anal gay shemale pornolarda görüyordum o anı.. Aniden fışkıran döllerini ne yapacaktım. Acaba yüzüme mi ağzıma mı akıtacaktı ? Bizimki “tamam sana bıraktım” diyerek kafamı serbest bıraktı. Rahatlamıştım. Heyecandan karnım yerinden çıkacak gibi oluyordu. Sonuçta ben bu hazzı yaşamak için buradayım. Başını emmeye devam ediyordum. Avucumla yarrağını kökünden kavramış dilimle masaj yapıyordum arada. O titremeye başlayınca yavaşladım. Dur bi yavaşla, aaanhhhh … .uuuğğyhhh uuvvv uvvvv ohhhv uhff oyyyy diye sesler çıkararak boşaldı. Ağzımın tam içine kaygan, sıcak dölleri saniye aralıklarla fışkırırken ben yutsammı diye tereddüt ettim. İster istemez boğazıma dayanmıştı dölleri, ağzımdan dışarı fışkırtmadan yutmaya çalıştıysam da başaramadım. Heyecandan nefesim kesilmiş, sadece burnumdan nefes almak güçleşmişti. Yutabildiğimi yuttum. Üzerinde kalan döllerlle yarrağını okşuyordum. Başına doğru sıktıkça krema gibi akmaya devam ediyordu. Bana gülümsedi, güzel miydi ? diye sordu. Yarrağından bir damlacık alıp bende gülümseyip kafamı salladım. Sonra yıkanmam için elektrikli şofbeni tarif etti. Yanımdayken yarrağı az inmiş sallanıyordu. Kalkık hali rahat 18-19 cm vardı. Ben ağzımı çalkalayıp duş alırken birazdan sikileceğimi hayal ediyordum. Acayip bir duyguydu bu. Sanki gerdeğe girecek kız gibi hissediyordum kendimi. Erkeksi tavırlarımı unutmuş gibiydim. Kurulanıp yanına gittim. Şarap şişesi masanın üzerinde yanında 2 kadeh.. “Vayyy” dedim. Keyifimize bakacağız anlaşıldı. Aslında şaraptan pek hoşlanmazdım. Kadehimi elime verdi ” Sağlığımıza ve devamına .. ” diyerek kadehini benimkine çarptı.
Birer kadeh içtik. Müzik açtı inceden.. Radyoda Kylie Minogue çalıyordu. Nan nan na , nan nan na na… Ellerini götümün yanaklarına götürüp avuçladı sıktı bıraktı sıktı bıraktı. Parmaklarını ritime uygun götümün deliğinde yukarı aşağı yapıyordu. Kanepeye domalmamı istedi. Önce bir krem sürdü. Parmaklarını iyice sıvazladı. Orta parmağıydı sanıyorum içeri doğru zorladı. Girecek gibi oldu ama acıyordu. Acıyor diye söylesem bana ne derdi.. diyemedim. Sonra ovuşturmaya devam etti. Bacaklarımın titrediğini söyledi. ” Ne bu heyecan? ” Bende ona söyledim ne hissettiysem.. herşeyi.. Yarrağının çok büyük olduğunu, bana girer mi çok canım acır mı diye korktuğumu .. herşeyi anlattım. Sorun yok önce seni rahatlatmam lazım dedi. Bir kadeh daha doldurdum kendime bir yudumda içip önünde domaldım. Kalçamı arasına dilini atıp fırçalamaya başladı. Uçuyor, uçuyordum. Bu şekilde bile boşalabilirdim. O dilini deliğimin çevresinde gezdirip içeri içeri ucunu bastırıyordu. Bu beni çıldırtıyordu. Ellerimi geri atıp kafasına daha da baskı yapıp haz almak istiyordum. Deliğimi 2 gün öncesinde traş etmiştim. Arada bir “offf kaymak gibi yapmışsın” “temiiiz” diye bana sesleniyordu. Sonra işaret parmağının ucunu içeri soktu. Tırnağının kenarında bir yer deliğimi resmen çizdi. Çok canım yanmıştı. O kadar yaladıktan sonra yumuşayan deliğim kaskatı olmuş, büzülmüştü. Ona da söyledim. Acıdı diye. Bu sefer orta parmağını sokmayı denedi. Onda bir sorun yoktu ama o ilk giren parmağın tırnak kenarı tahrip olmuştu sanırım. İşte onun acısı geçmek üzereydi. Ağzıma aldım tekrar koca yarrağı yalamaya başladım. Başının kalınlığı iriliği beni korkutmuyordu artık. İyice sertleştikten sonra vakit gelmişti. Deliğime parmağını kremleyip titrettirdi. Ovuşturdu veee… O kocaman başını yasladı. Ohfff dedim bende. Sonunla onun oluyordum. Hayal ettiğimden bile güzel olacaktı. Götümün arasında kocaman şey.. zevk heyecan sarmıştı beni.. bir iki ileri hareketi , sokmaya çalışması, deliğimi ortalayıp bir daha denemesi, sürtmesi.. tekrar diliyle yalayıp emmesi … 1 saatten fazla uğraştı. Ben üzerine oturdum. Cıkk gene yok. Girmedi. Girmedi. Korkumdan çok gıcık olmuştum. Beni sırt üstü yatırıp yine denedi. Girmiyorrdu. Sokamıyordu. Alamıyordum. O tırnağın acısı kilitlemişti götümü. En son yüzüstü uzatıp götüme sürterek boşaldı. Sırtımda onun dölleri, onunsa göbeğine yapışmıştı. Bir peçete ile sırtımı sildi, duşa beraber girdik bu sefer. Yıkanırken utanç sevinç duyguları vardı bende. Onun düşüncesine göre ben çok heyecanlıydım. Ama acı hissedene kadar herşeyin yolunda olduğunu söyledim. Sorun yok dedi. Duştan çıkmak üzereyken arkamdan sarıldı. İnik yarrağını okşadım. Ona önümü dönüp diz çöktüm. Ağzıma bir kez daha alıp boşaltana kadar yaladım. Bu sefer dölleri daha akışkandı ve az geldi. Yüzüme boşalttım ve iyice yıkanıp çıktık.
Bana iyi bir sırdaş olacağımı, kendisinin de bu sözü verdiğini söyledi. Beni boynumdan öptü. Arabası ile tekrar aldığı yere bıraktı. Çok hoştu bu yaşadığım. Fakat bir suçluluk duygusu geldi sonra. İrtibat mailini yırtıp attım. Daha da hiç görüşmedik. Onu bulsam tekrar denerdik. Buna eminim. Çok arzuladığım anal seksi yaşayamamıştım. Artık aklıma geldikçe mastürbasyon yaparken düşünüyorum. Bazen strap on giyen bir kadın beni sikerken, bazen 2 aktif ile , bazen de makyaj yapıp cd , travesti olmuşum gibi.. ama hayal ediyorum. Şimdilik hayal gerçek olamadığı için. Umarım aradığımı bulurum ve burada bir daha ki maceramı yazarım. Yada beraber yazarız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir