hamam macerası

Merhaba baykusajans.org porno sex hikayeleri okuyucuları,derlediğimiz en büyük hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz.Aradığınız tüm hikayeler burada

Anal

hamam macerası

herkese merhaba!
yeni hamam maceramı anlatmak istiyorum sizlere.
geçenlerde hendimi çok halsiz ve yorgun hissediyordum. sonra birden aklıma hamama gitmek geldi. antalya lılar bilir, merkezde eski cumhuriyet hamamı vardır şimdiki adıyla çarşı hamamı. gittim oraya oturdum göbektaşına biraz terledikten sonrada buhar odasına geçtim. kimse yoktu sonrada peştemalımı serip mermere buhar odasında yüzükoyun sere serpe yattım. kendimden geçmişim bir vakit sonra bi baktım odada başka biri var olgun 50 lerinde.
eline almış aletini benim göte bakarak sıvazlıyo. ben de çaktırmadan popomu birazdaha kaldırdım sonra birden yanıma geldi beni uyuyo sanıyordu. ellerini popomda hissettim birden. sonra yine bozuntuya vermeden rahat bıraktım adamı ve parmaklarını değdiriyordu deliğime çok azdım o oanda. sonrada bir ıslaklık hissettim deliğimde , yalıyordu sonra bende doğrularak adamınsikini çok kalındı bu arada azıma almaya başladım. dayanamadı deliler gibi fışkırttı yüzüme. sonra çıktım ben duşlara doğru ve iyice yıkandım.
bu arada gidip masaj yaptırmak istedim. bilmem bilirmisiniz ama bir gay olarak bayan elinin değmesi vücuduma her zaman beni kışkırtır. orada emine diye bir kız masör var. ona gittim ve masaja başladı yağlı ellerini hep deliğimde gezdirir. sonunda artık sok dedim emineye. güldü ve parmaklarını deliğime sokmaya başladı.
ne keyifdi bilemezsinis. sonrada deliğim nasıl genişlemişse artık elini sokucak kıvamdaydı sordu bana sokayım mı diye ben de sok tabi canım dedim
yeni gelen masörde arkadaşıymış o anda girmesin mi içeri
emine dedi gitme kız gel bak bunu seyret. bu arada sırt üstü yattım emine deliğime elini sokuyordu yeni kız da ıslanmış dayanamıyordu her halinden belliydi gel dedim otur yüzüme kız külotunu çıkarıp direk sulu amını azıma dayadı ne zevkti bilemezsiniz.
ama ben hala doymamıştım
hamama tekrar girdim ve buhar odasına geçtim biri vardı odada yaşlı benim vücutta kız gibi olunca tabi kılsız pırıl pırıl adamların siki şahlanıyo. ben de kadınsı edalarla onları çıldırtmayı çok seviyorum. adam bu arada dayanamadı sikini yine sıvazlamaya başladı. vericektim ona kesin koymuştum kafaya.
sonra adam ayağa kalktı ve yanıma geldi ben direk sikine elimi atıp azıma almaya başladım ki odaya bir başkası daha girdi
ben bozmadım istifimi azımdaydı adamınki rahatsız olmayın dedi ben de sen de gel dedim ve ikisininkinide azımda büyüttüm yeni gelen hemen domaltıp girdi bana. hamamda o anda kimse yoktu bizden başka , neyse beni kucağına oturttu ve vurmaya başladı dibime diğeride azıma veriyordu. eminenin genişlettiği deliğim hala bir am gibiydi geniş ve kaygan. adama sende gir dedim beni sandeviç yapıp ikisi birden sokuyordu. ben de adamlarda aynı anda boşaldık çok zevkliydi.
hala haftada iki gün giderim oraya emine remen benim aşkım ve ilk sikici kadınım olmuştu.
bir daha ki sefere sinema maceramı anlatacağım. hepinize iyi günler. yorumlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WC Captcha − 2 = 1