Tecrübelerim-4

Merhaba baykusajans.org hikaye okuyucuları birbirinden azdırıcı hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz okuyun ve ve yorumunuzu bırakın

Anal

Tecrübelerim-4
Akşam dışarı çıktım, sahile doğru gittim. Sahilde kendime oturacak bir yer buldum. Denizi izliyor son bir hafta da neler yaşadığımı analiz ediyordum. Hayatıma Moldovya’lı bir kız girmişti. Yaşıtlarımın rüyasında dahi göremeyeceği bir durumdu. Üstüne bir de bana sex hocalığı yapıyordu. Sveta benim için büyük bir şanstı, bir yanımda Sveta’ya aşık olmuştu. Sveta ile aşk yaşamak istiyordu, ancak yaş farkını bahane etse de bence sadece yaş farkı değildi. Temiz olmayı öğretmişti, bunu bana kimse öğretmemişti. Aynaya bakabiliyordum, hatta bugun çıplak vucudumu izledim. Spora başlamıştım, ilk gün spor yapınca her tarafımda bir ağrı oluşmuştu. İngilizce öğrenmeye başladım. Kendime kızıyordum da neden bu kadar geç başladım bütün bunlara, özellikle kitap okumaya, şiir okumaya gerçekten çok geç kalmıştım.
Kürk Mantolu Madonna kitabını bitirmiştim. Kitabın kahramanı olan Raif Efendi, ne zarif bir adamdı. Inanamadım, Raif Efendi ne kadar da güzel yaşamış aşkını, var mıydı böyle aşklar bu zamanda? Hele o son kısımında Raif Efendi kendi kızına bakar da ona kızım diyemez, onu kendi çocuğu diye okşayamaz. Çok duygulanmıştım, gözümden bir iki damla göz yaşı akıyordu.
Bir sonraki gün tekrardan kitapçıya gitmiştim, satıcı kadında ordaydı. Beni görünce gülümsedi, hoşgeldin dedi. Bende ona karşılık verdim ve direk Türk klasiklerine doğru gitmiştim. Kitaplara bakarken, satıcı kadın yanıma gelmişti,
“Merhaba, nasılsın”
“İyiyim siz”
“Bende iyiyim, istersen kitap alıp şurda ki masaya oturabilirsin ve o kitapı orada inceleyebilirsin”
“Teşekkür ederim” dedim ve elime bir kitap alıp oraya doğru gittim. Kitapçıda kimsenin de olmayışından 10 dakika sonra elinde iki kahve fincanıyla yanıma gelmişti.
“Senle tanışamadık genç arkadaşım ben Gülsün”
“Bende Ahmet” kadına ilk defa gerçekten bakmıştım, kırklı yaşlardaydı, gülümserken bembeyaz dişleri ortaya çıkıyor en güzeli de gözleri gülüyordu. Zayıf bir kadındı, kızılımsı am tam da kızıl olmayan saçları vardı. Üstünde de siyah bir elbise vardı. Çok tatlı bir kadındı. Hemen elinde bir şiir kitabı gördüm. Kitabı bana uzattı,
“Geçen gün şiir kitabını okurken gördüm ve çok hoşuma gitti, sanki hayatında ilk defa şiir okuyor ilk defa o dünyaya giriyor gibiydin. Bir parçamı gördüm sende bu yüzden bu şiir kitabını sana vermek istiyorum”
“Teşekkür ederim, dürüst olmak gerekirse, kitap okuma işine yeni başladım. Akıl hocam var o bana söyledi bende yaptım. Tabi gerçeği söylemek gerekirse de kendime kızıyorum, neden bu kadar geç kaldım”
“Ah genç dostum, lütfen öyle düşünme, hayatta hiç birşeye geç kalmış sayılmazsın yeterki iste ve başla”
“Evet Gülsün abla”
“Lao Tzu’nun bir sözü var binlerce kilometrelik bir yolculuk bile tek bir adımla başlar. Bu yüzden bu çıktığın yolda iyi şanslar Ahmet, bundan 20 yıl sonra kendine baktığında iyi ki de bu yola çıkmışım diyeceksin, akıl hocan kim ise iyi bir şey yapmış”
“Teşekkür ederim”
“Ahmet hadi bana bir şiir oku” elimde ki kitaptan rastgele bir sayfa açtım. Tam okuyacaktım ki, Gülsün abla araya girdi,
“Bir kere şiiri içinden oku lütfen sonra duyguyu geçir ve bana o duyguyla oku lütfen”
“Tamam” dedim ve içimden şiiri okudum. Hazırdım ve ona okumaya başladım

Bir gece,
Gecede bir uyku..
Uykunun içinde ben..
Uyuyorum
Uykudayım
Yanımda sen
Uykumun içinde bir rüya,
Rüyamda bir gece,
Gecede ben..
Bir yere gidiyorum,
Delice..
Aklımda sen

“Biliyor musun, çok güzel okudun, bir anda şiirin ve sesinin içinde kayboldum. Ne güzel okudun Ahmet, teşekkür ederim” bu cümleleri o kadar güzel söyledi ki gülüşü bir o kadar daha güzelleşti. Saatte baktım yeterince geç olmuştu, hemen gidip bir Türk klasiği daha almam gerekiyordu. Gözüme ilişen ilk kitabı aldım, kasaya doğru gittim.
“Hmmm, güzel tercih yapmışsın. Kalp Ağrısı, Halide Edip Adıvar’ın güzel eseri” dedi. Aldığım kitaba bir daha baktım, halbuki kitabı incelememiştim bile, teşekkür ettim ve çıktım.
Gamze ile buluşacağımız kafeye gittim, yaklaşık 25 dakika sonra oda Kafeye gelmişti, mini bir etek giymişti altan ise ten rengi bir kilotlu çorap. O gün anlamıştım aslında benim fantazilerimin merkezinde hep mini etek var.
“Umarım fazla bekletmedim”
“Hayır, oturdum bir çay içtim seni beklerken biraz da kitap okudum”
“Sevindim o zaman” Hemen içecekleri söyledik, sohbet ediyorduk. Hocaların lakapları, sınıftaki olayları konuştuk. Sonra yürüyüşe çıktık, Sveta’nın hayatıma girmesinden kısa bir süre sonra bile bendeki değişimler o kadar güzeldi ki bu kızla konuşabiliyordum ve Gamze’yi etkilediğimi düşünüyordum. Bir anda elimden tuttu, beni ıssız bir yere götürdü.
“Ahmet sence ben güzelmiyim”
“Evet güzelsin”
“Ama sen hiç bana yanaşmıyorsun”
“Sadece aceleye gelmesin, çünkü yanında geçirdiğim zaman bana sihirli bir an gibi geliyor”
“boşver bunları Ahmet” dedi. Elini penisime attı, pantolonun üstünden okşadı. Hiç bir şey demiyordu, dudaklarımız bileşti, öpüşüyorduk, eliyle pantolonun zibini açtı. Içerden boxerı indirip penisimi özgür bıraktı. Önümde eğildi, önce başına öpücük attı. Yüzünde gülümseme oluştu, pantolonumu indirdi ve başını hafifce ağzına aldı, ben onu izliyordum. Kontrolü elime almak istedim, başını tuttum, hafifce penisimi ağzından çıkardım, dudaklarına sürdüm. Gözleri bendeydi, hafifce ağzına soktum ve ittirdim. Ellerimle saçlarını tuttum ve git gel yapmasını sağladım. Bu şekilde Gamze penisimi emiyordu. Boşalmaya yakın hızlandım ve hızlıca boşaldım. Ağzında biriken tüm spermlerimi tükürdü. Giyindim, o da toparlandı. Ilk bulduğumuz banka oturduk.
“Gamze çok güzeldi”
“Ahmet süperdi. Ilk defa bir erkek penisinin kokmadığını gördüm”
“Nasıl yani”
“Ahmet hep kokuyordu, hangi erkeğe yaptıysam hep kokuyordu, onları emmeye kalksam midem bulanıyordu. Bu da daha sonra onlardan tiksinmeme sebep oluyordu ama sen öyle değildin, ilk defa ağzıma aldığım için kusmadım, hem sen çok iyiydin” bir an kendimle gurur duydum.
Oradan çıkıp yürüyerek evlere gidecektik, ilk Gamze’yi evine bıraktım. Oradan devam ederek bende evime girmiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir